Корпус MODECOM AMIRANI ARGB чорний
Відео 3Фото 10 |
Стильний та місткий корпус для продуктивної ігрової системи. У цій платформі передбачена покращена система вентиляції та гарне світлодіодне підсвічування. Кейс має перехідник для вертикальної установки відеокарти. Комплект шасі включає контролер, завдяки якому можна здійснювати тонке налаштування режимів роботи підсвічування, а також відрегулювати швидкість обертання вентиляторів.
Модель оснащена трьома вертушками. Спереду встановлено два вентилятори 200 мм, а ззаду знаходиться 120-мм крильчатка. Комп'ютерний корпус MODECOM AMIRANI ARGB має в своєму розпорядженні прозору бічну кришку із загартованого скла. На панель налаштування виведені високошвидкісні порти USB: два стандартні 3.0 і один компактний Type C 3.0. Місце встановлення блока живлення оснащене антивібраційними накладками.
Піддон материнської плати посилено спеціальною пластиною BackPlate, яка захищає сокет від деформації при монтажі та від'єднанні процесорної вежі. Додатково пластина виступає у ролі теплообмінного радіатора. Сітчаста передня кришка гарантує покращену роботу повітряного охолодження. Корпус оснащений високими прогумованими ніжками, що покращує приток повітря до блоку живлення і знижує вібраційну віддачу на стіл.
Купити MODECOM AMIRANI ARGB чорний
Усі ціни 38 →Корпус Modecom Amirani Argb Black (AT-AMIRANI-PG-10-000000-0) | 4 254 грн. |
Корпус Modecom Amirani Argb Black (AT-AMIRANI-PG-10-000000-0) | 4 254 грн. |
Корпус Modecom AMIRANI ARGB BLACK fans 2x200mm+1x120mm без БП ATX AT-AMIRA | 4 133 грн. |
Корпус MODECOM AMIRANI ARGB BLACK (AT-AMIRANI-PG-10-000000-0) AMIRANI ARGB | 4 312 грн. |
Корпус Modecom AMIRANI ARGB BLACK (AT-AMIRANI-PG-10-000000-0) | 4 483 грн. |
Модификації MODECOM AMIRANI ARGB
Ціни на MODECOM AMIRANI ARGB |
---|---|---|---|---|
MODECOM AMIRANI ARGB білий | від 4 108 грн. | 38 пропозицій | ||
MODECOM AMIRANI ARGB чорний | від 3 769 грн. | 38 пропозицій |