Набір інструментів Alloid NK-203-5
Alloid NK-203-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-203-5
Усі ціни 6 →Набір розрізних ключів Alloid 8х10 - 15х17 мм 5 предметів (НК-203-5) | 402 грн. |
Набір ключів розрізних 5 предметів 8х10-15х17 мм Alloid НК-203-5 | 399 грн. |
Alloid. Набір ключів розрізних, 5 предметів, 08х10 - 15х17 мм.(НК-203-5) ( | 503 грн. |
Набір ключів гайкових розрізних Alloid НК-203-5 08х10 - 15х17 мм 5 предмет | 500 грн. |
Набір ключів розрізних, 5 предметів, 8х10 - 15х17 мм Alloid НК-203-5 | 436 грн. |
Набір ключів розрізних Alloid НК-203-5 8-17 мм 5 шт | 537 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-203-5:
- Розміри: 8х10, 9х11, 10х12, 13х14, 15х17 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →