Біти / торцеві голівки Molder MT68008
Фото 3 |
Molder MT68008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT68008
Усі ціни 6 →Набір торцевих головок Molder MT68008 | 495 грн. |
Набір головок торцевих подовжених на планці Molder 1/2" 72T CR-V 10-22 мм | 685 грн. |
Набор торцевых головок удлиненных на планке Molder 1/2" CR-V 10-22 мм 8 шт | 504 грн. |
Набір головок Molder 1/2", 72T, CR-V (MT68008) | 570 грн. |
Набір високих головок 8 предметів 1/2" 10-22мм 6 граней Molder МТ68008 | 630 грн. |
Набір головок торцевих (Molder Tools) 8 предметів 1/2 10-22мм. MT68008 | 594 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →