Біти / торцеві голівки Stal AT-2038 (70001)
Stal AT-2038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal AT-2038
Усі ціни 10 →Набір насадок торцевих з тріскачкою Сталь 3/8" 6-24 мм 19 шт. (70001) (450 | 710 грн. |
Набор инструментов Сталь AT-2038 | 524 грн. |
Набір торцевих головок Сталь AT-2038 3/8", 20 одиниць (70001) 45002 | 486 грн. |
Сталь AT-2038 20 шт. (70001) AT-203820шт.(70001) | 709 грн. |
Набір торцевих насадок СТАЛЬ AT-2038 з трещеткой 3/8 "20 предметів (450026 | 800 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →