Литий диск MOMO Quantum 7x17/5x112 ET45 DIA72,3
Відео 2Фото 4 | від 6 112 до 6 480 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MOMO Quantum 48
Характеристики
MOMO Quantum 7x17/5x112 ET45 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Quantum 7x17/5x112 ET45 DIA72,3
Сортувати
Диски Momo Quantum 7x17 5x112 ET45 DIA72,3 (matt anthracite) | 6 212 грн. |
Momo Quantum 7x17 5x112 ET45 DIA72.3 ANTHR | 6 480 грн. |
Momo Quantum 7x17 5x112 ET45 DIA72.3 ANTHR | 6 448 грн. |
Momo Quantum (R17 W7 PCD5x112 ET45 DIA72,3) 1889474 | 6 167 грн. |
Диск Momo Quantum Anthracite R17 W7,0 PCD5x112 ET45 DIA72,3 | 6 112 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі