Литий диск MOMO Revenge 7x17/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 5Фото 4 | від 8 305 до 10 728 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MOMO Revenge 55
Характеристики
MOMO Revenge 7x17/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 7x17/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Momo Revenge matt black (R17 W7.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1) | 8 999 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Matt Anthracite WRVA70735498L | 10 132 грн. |
Диски Momo Revenge 7x17 4x98 ET35 DIA58,1 (matt black) (1001761427) | 8 305 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD4x98 ET35 DIA58.1 Matt Black WRVB70735498L | 10 728 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі