Литий диск MOMO Revenge 7x17/5x115 ET42 DIA70,2
Відео 5Фото 4 | від 8 594 до 11 101 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.2 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 7x17/5x115 ET42 DIA70,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 7x17/5x115 ET42 DIA70,2
Сортувати
Momo Revenge matt anthracite (R17 W7.0 PCD5x115 ET42 DIA70.2) | 9 299 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x115 ET42 DIA70.2 Matt Anthracite WRVA70742515T | 10 728 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x115 ET42 DIA70.2 Matt Anthracite | 11 101 грн. |
Диски Momo Revenge 7x17 5x115 ET42 DIA70,2 (matt anthracite) (1000922538) | 8 594 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі