Литий диск MOMO RF-01 11,5x20/5x130 ET65 DIA71,6
Відео 4Фото 10 | від 18 021 до 26 166 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):65 мм |
Модифікації MOMO RF-01 21
Характеристики
MOMO RF-01 11,5x20/5x130 ET65 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO RF-01 11,5x20/5x130 ET65 DIA71,6
Сортувати
Диски Momo RF-01 11,5x20 5x130 ET65 DIA71,6 (titan ice) | 18 021 грн. |
Momo RF-01 Titan Ice (R20 W11.5 PCD5x130 ET65 DIA71.6) | 19 699 грн. |
Momo RF-01 R20 W11.5 PCD5x130 ET65 DIA71.5 Titan Ice WR15I15065371 | 26 166 грн. |
Momo Momo RF-01 11.5x20 5x130 ET65 DIA71.5 T | 18 364 грн. |
Momo RF-01 11.5x20 5x130 ET65 DIA71.5 T | 18 364 грн. |
Диски Momo RF-01 11,5x20 5x130 ET65 DIA71,5 (titan ice) (1002338793) | 18 386 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі