Мисливський ніж Mora Garberg S Survival Kit
Відео 9 |
Mora Garberg S Survival Kit |
|
Піхви сумісні з кріпленням MOLLE
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mora Garberg S Survival Kit
Усі ціни 10 →Morakniv Garberg S Survival Kit (13914) | 4 440 грн. |
Нож туристический Morakniv Garberg S Survival Kit 13914 | 4 440 грн. |
Ніж Morakniv Garberg S Survival Kit (13914) | 4 440 грн. |
Нож Morakniv Garberg S Survival Kit (13914) 13914 | 4 440 грн. |
Ніж Morakniv Garberg S Survival Kit (13914) 13914 | 4 440 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →