Тумба під умивальник Moydodyr Octavio 60-A (00-0006530)
Фото 8 |
Moydodyr Octavio 60-A |
|
Умивальник виготовлений із штучного каменю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Octavio 60-A
Усі ціни 9 →Тумба підвісна Мийдодир Octavio 60-А 00-0006530 з умивальником Cosmopolita | 8 575 грн. |
Moidodir OCTAVIO 60-A (Cosmo-60) | 6 880 грн. |
Moidodir OCTAVIO 60-A (Cosmo-60) | 6 754 грн. |
Тумба Octavio 60-A с умывальником Cosmopolitan 60 белая mdd-00-0006530 | 8 575 грн. |
Тумба Octavio 60-A з умивальником Cosmopolitan 60 біла mdd-00-0006530 | 8 575 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Moydodyr Octavio 60-A
Ціни на Moydodyr Octavio 60-A |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Octavio 60-A | від 6 754 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 70-A | від 5 766 грн. | 10 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 80-A | від 8 245 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Octavio 100-A | від 6 684 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →