Тумба під умивальник Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 (Прайм 60-А COMO 60)
Фото 9 |
Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 |
|
Фасад та корпус ДСП та МДФ від Kronospan. Антибактеріальне покриття. Фурнітура Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Prime 60-A 00-0006137
Тумба підвісна Мийдодир Prime 60-А 00-0006137 з умивальником Como | 6 885 грн. |
Moidodir Prime-60-А (COMO-60) | 5 956 грн. |
Moidodir Prime-60-А (COMO-60) | 5 847 грн. |
Тумба Prime 60-А з умивальником Como 60 підвісна 00-0006137 | 6 885 грн. |
Модификації Moydodyr Prime 60-A 00-0006137
Ціни на Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 | від 5 847 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Prime 70-A 00-0008148 | від 7 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Prime 80-A 00-0008150 | від 8 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →