Тумба під умивальник Moydodyr Prime 70-A 00-0008148
Фото 8 |
Moydodyr Prime 70-A 00-0008148 |
|
Фасад та корпус ДСП та МДФ від Kronospan. Антибактеріальне покриття. Фурнітура Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Prime 70-A 00-0008148
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Мойдодир Prime 70-А 00-0008148 з умивальником Cosmo | 7 200 грн. |
Тумба Prime 70-А с умывальником Cosmo 70 подвесная mdd-00-0008148 | 7 200 грн. |
Тумба Prime 70-А з умивальником Cosmo 70 підвісна mdd-00-0008148 | 7 200 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Prime 70-А 00-0008148 з умивальником Cosmo | 7 200 грн. |
Тумба Мойдодыр Prime 70-А с умывальником Cosmo 70 подвесная 00-0008148 | 7 200 грн. |
Тумба Prime 70-А з умивальником Cosmo 70 підвісна mdd-00-0008148 | 7 200 грн. |
Модификації Moydodyr Prime 70-A 00-0008148
Ціни на Moydodyr Prime 70-A 00-0008148 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Prime 60-A 00-0006137 | від 5 847 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Prime 70-A 00-0008148 | від 7 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Prime 80-A 00-0008150 | від 8 080 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →