Витяжка MPM 60-OWS-02 чорний
MPM 60-OWS-02 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 60-OWS-02 чорний
Усі ціни 7 →Вытяжка Mpm Product MPM-60-OWS-02 | 7 748 грн. |
Витяжка MPM МРМ60OWS02 | 7 480 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-60-OWS-02 | 6 701 грн. |
MPM 60-OWS-02 | 9 143 грн. |
MPM 60-OWS-02 | 9 366 грн. |
Вытяжка встраиваемая MPM MPM-60-OWS-02 | 6 697 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-60-OWS-02 | 6 691 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →