Витяжка MPM 61-OW-65 чорний
Фото 5 |
MPM 61-OW-65 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 61-OW-65 чорний
Усі ціни 6 →Вытяжка Mpm Product MPM-61-OW-65 | 5 371 грн. |
Витяжка MPM Product MPM-61-OW-65 | 5 309 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-61-OW-65 | 5 306 грн. |
Витяжка MPM Product MPM-61-OW-65 | 6 535 грн. |
Вытяжка встраиваемая MPM MPM-61-OW-65 | 5 312 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-61-OW-65 | 5 316 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →