Витяжка MPM 61-PX-70 білий
MPM 61-PX-70 білий 2022 рік білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 61-PX-70 білий
Витяжка пласка Mpm Mpm-61-PX-70 | 3 536 грн. |
Вытяжка Mpm 61-PX-70 | 3 615 грн. |
Витяжка MPM MPM-61-PX-70 | 3 167 грн. |
Витяжка MPM MPM-61-PX-70 | 3 157 грн. |
Вытяжка MPM MPM-61-PX-70 | 3 163 грн. |
Модификації MPM 61-PX-70
Ціни на MPM 61-PX-70 |
---|---|---|---|---|
MPM 61-PX-70 білий | від 3 157 грн. | 5 пропозицій | ||
MPM 61-PX-71 нержавіюча сталь | від 3 635 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →