Витяжка MPM 90-OVS-24 чорний
Фото 3 |
MPM 90-OVS-24 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 90-OVS-24 чорний
Усі ціни 7 →Вытяжка Mpm 90-OVS-24 | 11 875 грн. |
Витяжка MPM 90-OVS-24 | 10 252 грн. |
Витяжка похила MPM MPM-90-OVS-24 | 10 666 грн. |
MPM 90-OVS-24 | 14 350 грн. |
MPM 90-OVS-24 | 14 700 грн. |
Витяжка похила MPM MPM-90-OVS-24 | 10 656 грн. |
Вытяжка наклонная MPM MPM-90-OVS-24 | 10 307 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →