Витяжка MPM 45-OW-05 чорний
MPM 45-OW-05 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 45-OW-05 чорний
Усі ціни 6 →Вытяжка Mpm 45-OW-05 | 5 371 грн. |
Витяжка вбудована MPM 45-OW-05 | 5 412 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-45-OW-05 | 4 638 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-45-OW-05 | 4 628 грн. |
Вытяжка встраиваемая MPM MPM-45-OW-05 | 4 628 грн. |
Вытяжка встраиваемая MPM MPM-45-OW-05 | 4 634 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →