Витяжка ELEYUS Urban 960 LED 52 WH білий
Фото 5 |
ELEYUS Urban 960 LED 52 WH білий 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Urban 960 LED 52 WH білий
Усі ціни 25 →Кухонна витяжка Eleyus URBAN 960 LED 52 WH | 5 599 грн. |
Вытяжка Eleyus Urban 960 Led 52 Wh | 5 097 грн. |
Eleyus URBAN 960 LED 52 WH | 4 627 грн. |
Вытяжка eleyus urban 960 led 52 wh | 5 224 грн. |
Витяжка вбудована ELEYUS Urban 960 LED 52 WH | 5 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Urban 960 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Urban 960 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Urban 960 LED 52 WH білий | від 4 550 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Urban 960 LED 52 IS нержавіюча сталь | від 5 469 грн. | 47 пропозицій | ||
ELEYUS Urban 960 LED 52 BL чорний | від 4 575 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →