Витяжка MPM 61-OWS-67 чорний
MPM 61-OWS-67 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 61-OWS-67 чорний
Усі ціни 7 →Вытяжка Mpm Product MPM-61-OWS-67 | 11 875 грн. |
Витяжка MPM Product MPM-61-OWS-67 | 10 252 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-61-OWS-67 | 11 819 грн. |
MPM 61-OWS-67 | 19 967 грн. |
MPM 61-OWS-67 | 20 454 грн. |
Витяжка вбудована MPM MPM-61-OWS-67 | 11 809 грн. |
Вытяжка встраиваемая MPM MPM-61-OWS-67 | 10 307 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →