Болгарка MPT MCAG2103.A1
Фото 4 |
MPT MCAG2103.A1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MCAG2103.A1
Усі ціни 7 →Кутова шліфувальна машина аккуммуляторная MPT MCAG2103.A1 | 7 448 грн. |
Болгарка MPT MCAG2103.A1 | 7 001 грн. |
Машина кутошліфувальна аккуммуляторна MPT GM 125 мм., 21V Li-ion, 4 Ач, 2 | 7 448 грн. |
Машина кутошліфувальна акумуляторна "MPT", 100 мм, 21 V Li-ion, 2 АКБ, 4 А | 7 448 грн. |
Машина кутошліфувальна акумуляторна MPT 100 мм Li-ion 21V 2 АКБ 4 Аг 2 шви | 7 446 грн. |
Машина кутошлiфовальна акуммуляторна МРТ 125 мм 21V Li-ion 4 Аг 2 швидкост | 7 448 грн. |
Кутова шліфувальна машина MPT MCAG2103.A1 пласт.кейс, ключ | 6 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →