Ноутбук MSI Prestige 14 Evo B13M [B13M-292UA]
Відео 1Фото 15 | від 41 499 до 65 699 грн. Порівняти ціни 47 →2023 рікPrestige (бізнес)ультрабукавтономний+Intel EvoматовийDDR5SSD M.2USB4Wi-Fi 6Eпідсвічуваннясканер відбитківFaceIDхороший sRGB Дисплей:14 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i7, 13700H, 1.8 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.49 кг |
MSI Prestige 14 Evo B13M [B13M-292UA] |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Бізнес-клас з розумним керуванням
MSI Prestige 14 Evo B13M, створений на основі платформи Intel Evo, демонструє не тільки високу продуктивність, але й розумну взаємодію з програмами на апаратному та програмному рівні. Цей ноутбук чудово підходить не тільки для бізнес-цілей, але і для щоденного використання завдяки своїй портативності та надійності.
Екран із розширеними можливостями
Однією з визначних характеристик є здатність кришки відкриватися на 180 °, що при стандартному розкритті злегка піднімає пристрій для поліпшеного охолодження. Дисплей з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів пропонує покращений простір робочої області та високий рівень кольору зі 100% покриттям sRGB, забезпечуючи високу якість зображення.
Потужність та продуктивність
Серцем MSI Prestige 14 Evo є 14-ядерний процесор Intel Raptor Lake Core i7-13700H з підтримкою 20 потоків та діапазоном частот від 1.8 до 5 ГГц. Доповнюється він 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5 і SSD об'ємом 1 ТБ, забезпечуючи високу швидкість роботи та великий обсяг зберігання даних. Ця конфігурація здатна впоратися з будь-якими завданнями, від офісних програм до обробки графіки та відео, а також підтримує запуск ігор.
Інструмент для бізнесу
Безпека даних забезпечується за рахунок наявності сканера відбитків пальців, розпізнавання обличчя та веб-камери Full HD із фізичною шторкою. Комунікаційні можливості включають картридер, Wi-Fi 6E, Thunderbolt 4 та стереодинаміки з підтримкою DTS. Незважаючи на невелику вагу в 1.49 кг, ноутбук має захист за стандартом MIL-STD-810 і має ємну батарею, що гарантує до 16 годин роботи. Швидка зарядка дозволяє відновити до 80% заряду за годину, роблячи цей ноутбук ідеальним супутником для ділових людей.
Ноутбук MSI Prestige Evo 14", 1TB SSD, 16GB RAM, Intel i7 (Silver) PRESTIG | 44 999 грн. |
MSI Prestige 14 Evo B13M (PRESTIGEEVOB13M-292UA) Urban Silver PRESTIGEEVOB | 44 999 грн. |
Ноутбук MSI Prestige 14 Evo (PRESTIGEEVOB13M-292UA) Silver PRESTIGEEVOB13M | 44 999 грн. |
MSI Prestige 14 Evo B13M Urban Silver (PRESTIGEEVOB13M-292UA) | 41 499 грн. |
ще пропозиції 20 → |