Монітор MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Фото 6 |
MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP2412 23.8 " чорний
Усі ціни 66 →MSI 23.8" PRO MP2412 Black PRO MP2412 | 3 999 грн. |
Монітор 24" MSI PRO MP2412 | 3 999 грн. |
Монитор MSI 23.8" PRO MP2412 HDMI, DP, MM, VA, 100Hz, 4ms, sRGB 113 9S6-3B | 4 065 грн. |
Монітор Msi Pro MP2412 | 4 221 грн. |
Монітор Msi Pro MP2412 | 4 000 грн. |
ще 20 пропозицій