Монітор MSI Modern MD272XP 27 " чорний
Фото 11 |
MSI Modern MD272XP 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD272XP 27 " чорний
Усі ціни 48 →MSI 27" Modern MD272XP Black | 8 199 грн. |
Монітор 27" MSI Modern MD272XP | 8 199 грн. |
Монитор MSI 27" Modern MD272XP HDMI, DP, USB-C, 2xUSB, MM, IPS, 100Hz, 4ms | 7 871 грн. |
Монітор Msi Modern MD272XP (9S6-3PB19H-071) | 8 200 грн. |
Монитор Msi Modern MD272XP (9S6-3PB19H-071) | 8 200 грн. |
ще 20 пропозицій