Монітор MSI Modern MD2412P 23.8 "
Фото 7 |
MSI Modern MD2412P 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Modern MD2412P 23.8 "
Усі ціни 8 →Монітор 23.8" MSI Modern MD2412P | 5 839 грн. |
УЦИНКА! Монитор 24" MODERN MD2412P MSI # MODERN MD2412P # | 5 472 грн. |
Монітор Msi 24" Modern MD2412P (MODERNMD2412P) | 7 216 грн. |
MSI Modern MD2412P ModernMD2412P | 6 399 грн. |
MSI Монітор 23.8" Modern MD2412PW HDMI, USB-C, MM, IPS, 100Hz, 4ms, sRGB 1 | 6 369 грн. |
ще 3 пропозиції