SSD Transcend 825S TS1TMTS825S 1 ТБ
Transcend TS1TMTS825S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 825S TS1TMTS825S 1 ТБ
Усі ціни 19 →Transcend 825S 3D NAND 1TB M.2 (2280 SATA) (TS1TMTS825S) TS1TMTS825S | 2 939 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 825S 1TB M.2 2280 SATAIII 3D NAND TLC (TS1TMTS82 | 2 899 грн. |
SSD накопичувач Transcend 825S 1 TB (TS1TMTS825S) 825S 1 TB (TS1TMTS825S) | 2 987 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 825S 2280 SATA III 1TB (TS1TMTS825S) TS1TMTS825S | 2 819 грн. |
SSD накопичувач Transcend 825S 1 TB (TS1TMTS825S) TS1TMTS825S | 2 756 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Transcend 825S TS1TMTS825S
Ціни на Transcend 825S TS1TMTS825S |
---|---|---|---|---|
Transcend 825S TS250GMTS825S 250 ГБ | від 1 099 грн. | 8 пропозицій | ||
Transcend 825S TS500GMTS825S 500 ГБ | від 1 704 грн. | 12 пропозицій | ||
Transcend 825S TS1TMTS825S 1 ТБ | від 2 756 грн. | 19 пропозицій | ||
Transcend 825S TS2TMTS825S 2 ТБ | від 7 203 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →