Насосна станція Optima IPS-1 (14283)
Optima IPS-1 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima IPS-1
Усі ціни 19 →Насосна станція OPTIMA вихрова для чистої води IPS-1 SMART 370Вт 2м³/ч Hma | 3 386 грн. |
Насосна станція Optima IPS-1 SMART 171013032296 | 3 278 грн. |
Насосная станция Optima IPS-1 Smart | 3 274 грн. |
Насосная станция Optima IPS-1 SMART | 3 278 грн. |
Optima IPS-1 SMART | 3 278 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →