Біти / торцеві голівки NEO 06-037
NEO 06-037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 06-037
Усі ціни 13 →Насадки NEO PH2 x 50 мм, ACR, 5 шт. в упаковці 06-037 | 230 грн. |
Neo Tools 06-037 | 215 грн. |
Neo Tools PH2 x 50 мм, ACR, 5 шт. (06-037) | 230 грн. |
Topex Topex 06-037 | 230 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →