Біти / торцеві голівки NEO 10-000
Фото 7 |
NEO 10-000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-000
Усі ціни 10 →Набір торцевих головок Neo Tools 1/4" 14 шт. (10-000) | 1 079 грн. |
Набір торцевих головок Neo Tools, 14шт, 1/4", тріскачка 90 зубців, CrV (10 | 1 079 грн. |
Набір змінних головок NEO Tools (1/4 14 шт.) (10-000) 10-000 | 1 078 грн. |
Набір торцевих головок Neo Tools, 14шт, 1/4", тріскачка 90 зубців, CrV (10 | 1 079 грн. |
Набор торцевых головок Neo Tools, 14шт, 1/4", трещотка 90 зубцов, CrV 10-0 | 1 079 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →