Ліхтарик NEO 99-047
Фото 6 |
NEO 99-047 |
|
Складна конструкція із двох ламп, які можна використовувати окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-047
Усі ціни 25 →Neo Tools Neo Tools 99-047 | 2 175 грн. |
Ліхтар інспекційний NEO 2x350 (99-047) | 2 175 грн. |
Інспекційний ліхтар NEO Tools 99-047 | 2 299 грн. |
Ліхтар Neo Tools 99-047 | 2 035 грн. |
Фонарь инспекционный Neo Tools, 2х350 люмен, 2х45Вт, USB, 2х2200 мАч, 3.7 | 2 175 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →