Ліхтарик NEO 99-035
Фото 3 |
NEO 99-035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-035
Усі ціни 18 →Neo Tools Neo Tools 99-035 | 1 669 грн. |
NEO ручной, 1000 люмен, 10Вт, USB, 2200мАч, 3.7 Li-ion, LED OSRAM P9 (99-0 | 1 669 грн. |
Ліхтар ручний Neo Tools 1000 (99-035) | 1 669 грн. |
Фонарь Neo Tools 99-035 | 1 526 грн. |
NEO ручной, 1000 люмен, 10Вт, USB, 2200мАч, 3.7 Li-ion, LED OSRAM P9 (99-0 | 1 669 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →