Ліхтарик NEO 99-041
Відео 1Фото 6 |
NEO 99-041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-041
Усі ціни 28 →Neo Tools Neo Tools 99-041 | 725 грн. |
Neo Tools 99-041 | 800 грн. |
Фонарь туристический Neo Tools 99-041 | 768 грн. |
Інспекційний ліхтар NEO Tools 99-041 | 725 грн. |
Фонарь инспекционный Neo Tools, 200 люмен, 3 Вт, USB, 1200мАч, 3.7 Li-ion, | 725 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →