Ліхтарик NEO 99-033
Відео 3Фото 4 |
NEO 99-033 кліпсабез акумулятора |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-033
Усі ціни 15 →Neo Tools Neo Tools 99-033 | 730 грн. |
NEO, USB, 2000мАч, 3.7 Li-ion, 10Вт, 800 люмен, CREE T6 + COB LED, 4 функц | 730 грн. |
Фонарь ручной Neo Tools, 800 люмен, 10 Вт, USB, 2000мАч, 3.7 Li-ion, LED C | 730 грн. |
Ліхтар Neo Tools 99-033 | 712 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →