Ліхтарик NEO 99-067
Фото 9 |
NEO 99-067 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 99-067
Усі ціни 16 →Neo Tools Neo Tools 99-067 | 1 679 грн. |
NEO 2000 люмен, 20Вт, USB, 2200 мАч, CHN LED, 5 функций освещения, алюмини | 1 679 грн. |
Ліхтар ручний Neo Tools 2000 (99-067) | 1 679 грн. |
NEO 2000 люмен, 20Вт, USB, 2200 мАч, CHN LED, 5 функций освещения, алюмини | 1 679 грн. |
Ліхтарик ручний NEO Tools 99-067 | 1 679 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →