Ліхтарик NEO 99-029
Відео 3Фото 7 |
NEO 99-029 |
|
Універсальний налобний ліхтар із дуже потужною світловою головкою. Як LED-лампочка використаний світлодіод CREE XPG3 потужністю 20 Вт. Такий освітлювач забезпечує світловий потік на рівні 2000 лм. Яскравість налаштовується в широких межах: 100, 40, 15 та 3%. Існує окремий режим стробоскопа. Подібний пристрій може бути хорошим вибором для використання вдома, на виробництві, а також у ході туристичних подорожей.
Налобний ліхтарик NEO 99-029 легко від'єднується від оголов'я, що дозволить використовувати пристрій як ручний освітлювач. У кришку акумуляторного відсіку інтегровано магніт. Модель надійно кріпиться на будь-яких металевих поверхнях (капот, рама). Ліхтарик поставляється із заводським акумулятором Li-Ion, 3.7 В, 4000 мАгод. Замість оригінального акумулятора можна використовувати дві батарейки АА, через адаптер. Максимальна яскравість (2000 лм) вимикається на 40 секунд, після чого підсвічування автоматично перемикається на режим 40% (800 лм). У режимі 40% освітлювач зможе автономно опрацювати близько 5 годин. Мінімальна яскравість, 3% (60 лм) дозволяє підсвічувати протягом 60 годин! Просвіт здійснюється на дистанцію до 200 м. Оголів'я стабілізовано додатковою стяжкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO 99-029
Усі ціни 19 →Neo Tools Neo Tools 99-029 | 2 190 грн. |
NEO налобный, 2000 люмен, 20Вт, USB, 4000 мАч (99-029) | 2 190 грн. |
Ліхтар на чоло Neo Tools 2000 (99-029) | 2 190 грн. |
Фонарь Neo Tools 99-029 | 1 998 грн. |
NEO налобный, 2000 люмен, 20Вт, USB, 4000 мАч (99-029) | 2 190 грн. |