Ліхтарик NEO 99-101
NEO 99-101 |
|
Початковий ціновий сегмент, що представляє, ручний ліхтарик торгової марки NEO характеризується компактними розмірами та базовими робочими параметрами. При необхідності його можна використовувати як кишенькову модель (для щоденного носіння). Крім цього він підходить для цільового застосування та здатний зацікавити невибагливих мандрівників, автовласників, різних працівників (слюсарів, сантехніків тощо).
Виконаний ліхтарик NEO 99-101 з алюмінію, завдяки чому не боїться корозії, досить міцний (заявлені ударостійкі властивості), водостійкий (має витримати навіть короткострокові занурення під воду) та відрізняється помірною вагою. Як джерело світла використовується світлодіод з відбивачем, який передбачає 2 рівні яскравості та один допоміжний режим роботи – стробоскоп (швидкі миготіння). Граничний світловий потік досягає 200 люменів, а також доступна половинна потужність (50% від максимуму). Працює модель від трьох батарейок або акумуляторів типу AAA, так що через їх поширеність і доступність складнощів із заміною (або заготівлею запасів) елементів живлення виникнути не повинно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO 99-101
Усі ціни 24 →Neo Tools Neo Tools 99-101 | 687 грн. |
Neo Tools 99-101 | 810 грн. |
Фонарь туристический Neo Tools 99-101 | 657 грн. |
Ліхтарик ручний NEO Tools 99-101 | 687 грн. |
Фонарь NEO алюминиевый, 200 люмен, 3xAAA, IPX7, LED SMD 99-101 | 687 грн. |
Купив цей ліхтарик, нарікань не маю, світить відмінно, алюмінієвий, нічого не люфтить і не скріпить, за свої гроші гарне рішення, раджу до покупки з обмеженим бюджетом) + корпус алюмінієвий
+ якість складання + яскравий світловий промінь +три режими світла, яскравий, тьмяний і миготливий +компактність, ліхтарик невеликий, зручно тримати в руці Поки що не виявив mamcele: користуюся NEO 99-101 менше місяця |