Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Nett

Кухонна мийка Nett NS-7848R 780х480
ліва

Фото - Кухонна мийка Nett NS-7848R 780х480 ліва
Відео 1Фото 6
Nett NS-7848R
780х480
ліва
780х480
права
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / AISI 304 /
Товщина матеріалу
1.5 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Розташування чаші
ліва
Сушіння посуду (крило)
Перелив
Зберігання ножів
Отвір під змішувач
Отвір під дозатор
Комплектація
сифон
Тип поверхні
матова
Мінімальна ширина шафи (бази)
550 мм
Розміри робочої поверхні
780х480 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
760х460 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
430х380х230 мм
Вага
7 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
5 років
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Маркування виробника
NB-7848R

NS-7848R

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Nett NS-7848R 780х480
ліва

Усі ціни 51 →

Nett Nett NS-7848(R) NS-7848(R)

Решаясь купить кухонную мойку Nett NS-7848(R), пользователь выбирает надежное решение для повседневных задач — от ополаскиван... щеия зелени до очистки массивных противней после запекания. Правая сушильная зона с рельефным уклоном защищает столешницу от контакта с влагой, а отдельный дренаж под ножевым от
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 292 грн.

Nett NS-7848(R) 040525 40525

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
10 246 грн.

Мийка кухонна накладна Nett NS-7848(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (040625) 040625

Мийка кухонна накладна Nett NS-7848(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (040625) підібрати та замовити вибрати та замовити від б... щеренду Nett у онлайн каталозі опалення Teploradost Наші менеджери допоможуть Вам найкращі товари напишіть нам на пошту або наберіть за номером телефону (050) 741-51-55. Також, обери мийки для кухні від найкращих брендів - тільки у нас. Якщо залишилися питання по товару Мийка кухонна накладна Nett NS-7848(R) 1.5 мм з правим крилом чорний (040625) уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний магазин Teploradost.com.ua реалізує постачання жителям регіонів: Львів, Харків, Бердянськ , а також інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
11 556 грн.

Миття для кухні з правим крилом Nett NB-7848(R)

Форма: Прямоугольная / Матеріал: Нержавеющая сталь / Тип монтажу: Накладная / Кількість чаш: 1 / Наявність крила: Есть / Габа... щерити чаші (ШxГxВ), см: 78x48x23 / Отвір під змішувач: Есть / Вид поверхні: Полированная
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 981 грн.

Кухонна мийка Nett NS-7848(R) нержавійка 1.5 мм 040525

Elmir.com.uaЗ нами 2 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
9 814 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett NS-7848R 780х480
ліва

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nett NS-7848R

Ціни на Nett NS-7848R
Nett NS-7848R 780х480
ліва
від 8 455 грн.56 пропозицій
Nett NS-7848L 780х480
права
від 8 164 грн.67 пропозицій
Відеоогляди