Кухонна мийка Nett NS-6845 680х450
Фото 8 |
Nett NS-6845 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nett NS-6845 680х450
Усі ціни 22 →Nett Nett NS-6845 | 8 413 грн. |
Мийка для кухні з нержавійки під стільницю Nett NS-6845 | 8 413 грн. |
Мойка для кухни Nett NS-6845 | 8 414 грн. |
Мойка кухонная Nett NS-6845 | 8 151 грн. |
Мийка кухонна Nett NB-6845 | 8 911 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →