Кухонна мийка Nett NS-7042 700х420
Фото 10 |
Nett NS-7042 570х420700х420 |
|
Миття ручної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nett NS-7042 700х420
Усі ціни 22 →Nett Nett NB-7042 | 10 814 грн. |
Чорна мийка врізна з PVD покриттям багатофункціональна Nett NB-7042 | 10 814 грн. |
Мойка для кухни Nett NS-7042 | 9 503 грн. |
Мойка кухонная Nett NB-7042 | 9 290 грн. |
Мийка кухонна Nett NB-7042 | 10 814 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Nett NS-7042
Ціни на Nett NS-7042 |
---|---|---|---|---|
Nett NS-5742 570х420 | від 7 230 грн. | 14 пропозицій | ||
Nett NS-7042 700х420 | від 8 202 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →