Кухонна мийка Nett NS-5245 520х450
Фото 11 |
Nett NS-5245 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками. Кухонна мийка з вбудованим тримачем для ножів, розташованим на кромці.
Дозатор для миючого засобу, друшляк та інші аксесуари купуються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nett NS-5245 520х450
Усі ціни 25 →Кухонна мийка Nett NS-5245 041620 | 7 317 грн. |
Nett Nett NS-5245 | 7 298 грн. |
Накладна мийка для кухні з нержавійки 45 см Nett NS-5245 | 7 298 грн. |
Мойка для кухни 45 см Nett NS-5245 | 7 298 грн. |
Мойка кухонная Nett NВ-5245 | 6 686 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →