Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Nett

Кухонна мийка Nett NS-5742 570х420

Фото - Кухонна мийка Nett NS-5742 570х420
Фото 15
Nett NS-5742
570х420700х420
Колір
Тип монтажу
під стільницю
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / AISI 304 /
Товщина матеріалу
1.5 мм / кромки: 3 мм /
Форма
прямокутна
Перелив
Комплектація
сифон
Тип поверхні
матова
Мінімальна ширина шафи (бази)
600 мм
Розміри робочої поверхні
570х420 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
530х350х220 мм
Вага
6 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Гарантія виробника
5 років
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Маркування виробника
NB-5742

NG-5742

NS-5742

Ще
NW-5742

Миття ручної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Nett NS-5742 570х420

Усі ціни 169 →

Кухонна мийка Nett NG-5742 043220

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 152 грн.

Nett Nett NS-5742U с нержавейки 1 мм

Среди современных трендов и смелых дизайнерских экспериментов кухонная мойка Nett NS-5742U с нержавейки 1 мм остается классик... щеой. Прямоугольная форма и аккуратные линии дополнять любое рабочее пространство. Модель популярна в каталоге ВЕНКОН из-за своей глубины, которая позволяет беспроблемно мыть кр
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 522 грн.

Nett NB-5742U (044720) 44720

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
8 030 грн.

Мийка кухонна під стільницю Nett NW-5742 біла, з нержавіючої сталі (043923) 043923

Мийка кухонна під стільницю Nett NW-5742 біла, з нержавіючої сталі (043923) унікальна можливість вибрати від виробника Nett у... щемагазині товарів для опалення Теплорадість Наші менеджери оберуть Вам найкращі компоненти напишіть нам на електронну пошту або зателефонуйте за телефоном (050) 741-51-55. Також, ви можете подивитись мийки для кухні від відомих брендів - У нас у магазині. Якщо виникли важливі питання по товару Мийка кухонна під стільницю Nett NW-5742 біла, з нержавіючої сталі (043923) запросіть необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost.com.ua доставить покупцям міст: Кропивницький, Вінниця, Полтава , а також інші куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
11 259 грн.

Миття для кухні Nett NS-5742

Форма: Прямоугольная / Матеріал: Нержавеющая сталь / Тип монтажу: Накладная / Кількість чаш: 1 / Наявність крила: Нет / Габар... щеити чаші (ШxГxВ), см: 57x42x23 / Отвір під змішувач: Нет / Вид поверхні: Полированная
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 548 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett NS-5742 570х420

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Nett NS-5742

Ціни на Nett NS-5742
Nett NS-5742 570х420від 7 400 грн.176 пропозицій
Nett NS-7042 700х420від 6 287 грн.156 пропозицій