Душовий піддон New Trendy Columbus B-0391
New Trendy Columbus B-0391 |
|
Душовий піддон на каркасі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Columbus B-0391
Ціни на New Trendy Columbus B-0391 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Columbus B-0391 | від 9 072 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0240 | від 8 800 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0332 | від 9 872 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0333 | від 10 672 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Columbus B-0267 | від 11 744 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →