Душовий піддон Radaway Doros D SDRD9080 (SDRD9080-01)
Фото 3 |
Radaway Doros D SDRD9080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D SDRD9080
Усі ціни 8 →Душовий піддон Radaway Doros D 90x80 см (SDRD9080-01) SDRD9080-01 | 7 591 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros D 900x800x50 Білий (SDRD9080-01) SDRD9080-01 | 7 234 грн. |
Душовий піддон RADAWAY DOROS D 90х80 SDRD9080-01 | 7 591 грн. |
Піддон Radaway Doros D 90x80 (SDRD9080-01) | 7 410 грн. |
Душовий піддон Doros D 900x800x50 білий SDRD9080-01 (TM Radaway) | 7 353 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Radaway Doros D SDRD9080
Ціни на Radaway Doros D SDRD9080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 7 234 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 8 669 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 3 935 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1180 | від 8 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1190 | від 9 095 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1280 | від 6 971 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1290 | від 10 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1210 | від 11 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1390 | від 11 262 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →