Унітаз Newarc Aqua 9423 (9423W)
Newarc Aqua 9423 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Newarc 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Newarc.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Newarc Aqua 9423
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Newarc Aqua 9423W з сидінням Soft Close | 7 371 грн. |
Чаша подвесного унитаза с сиденьем NEWARC Aqua 9423W белый | 7 371 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою NewArc Aqua (9423W) | 7 371 грн. |
Унитаз подвесной Newarc Aqua белый (9423W) 9423W | 7 371 грн. |
Унітаз підвісний NEWARC Aqua 9423W з сидінням Soft Close дюропласт білий м | 7 371 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою NewArc Aqua (9423GR-M) | 9 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →