Литий диск Allante 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1
від 5 901 до 7 518 грн. Порівняти ціни 41 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Allante 5035 2
Характеристики
Allante 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 5035 8,5x19/5x120 ET33 DIA74,1
Сортувати
Литые диски Allante 5035 R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1 (BMF) 1002160357 | 6 297 грн. |
Allante 5035 R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1 BMF | 6 499 грн. |
Allante 5035 8.5x19 5x120 ET33 DIA74.1 GMF | 6 556 грн. |
ALLANTE 5035 8,5x19/5x120 D74,1 ET33 BMF | 6 214 грн. |
Allante 5035 (R19 W8.5 PCD5x120 ET33 DIA74.1) BMF | 6 460 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі