Дзеркальний фотоапарат Nikon D7000 kit 18-55
Відео 37Фото 26 |
Nikon D7000 kit 18-55
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 16.2 МПікс
Фокусна відстань:18 - 55 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:4928x3264 пікс
Діапазон ISO:100-6400
Серійна зйомка:6 к/с
Екран:3 ''
Дзеркальна камера з широким набором можливостей, розрахована на прогресивних любителів або тих, хто робить перші кроки в професійній фотографії. Вона оснащена матрицею APS-C з роздільною здатністю 16,2 Мп і може знімати фото до 4928x3264 пікс і відео 1080p; є вихід HDMI для перегляду відзнятого матеріалу. Також варто відзначити хороші можливості серійної зйомки — 6 к/с. Конструктивні особливості включають два роз'єму під карти пам'яті, а також пило - і вологозахищений корпус (втім, до водонепроникним ця модель все ж не відноситься). Поставляється з об'єктивом.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики D7000 kit 18-55
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відгуки 104 | 6 1 16 78 |
Шкода що купив Маю фотоапарат Nikon d 7000+18-105 kit (гарантія офіційна) більше року знімаю трохи в основному сімейні фото. Зателефонував на техпідтримку нікона 08005043830 сказали що випадок гаринтійний і сказали везти в сервісцентр типу там зроблять ремапінг пікселів матриці. пікселя видно не було, але радість була недовгою через 3 дні піксель знову з'явився ... Я вдруге здав фотоапарат в сервіс але його ніхто не ремонтував а був дано акт укладання що з фотоапаратом все в нормі і битий піксель це не дефект + в комплекті не виявилося інструкції користувача (десь загубилася) Київ каже що вона в Кіровограді а Кіровоград що десь у Києві. повернути мені інструкцію користувача-фотоапарат їде на київ і повертається з тим же актом і з тим же дефектом і знову без інструкції. Звертався до оф.представника нікон тел.-044-363-56-23 результат нульової говорять що нікон допускає биті пікселя на будь-яких своїх марицях але так і не сказали де це вказано і в яких кількостях... Ось вам і NIKON... Николай: користуюся Nikon D7000 kit 18-55 більше року рекомендую не купувати |
переваг на мій погляд багато (порівняю з д 90)
1,зелене скельце спалаху дає класний світло-камера легко відбудовує кольоропередачу 2,швидше спрацьовує затвор 3,більше зон фокусування 4, став кращим автофокус у повній темряві 5, корпус став ергономічнішим (зручно в руці) поки все купив тільки сьогодні – багато не встиг подивитися
поки що читаю мануал Влад Кваша: щойно купив(ла) Nikon D7000 kit 18-55 рекомендую купити обов'язково |
Ця камера має нові рішення яких немає навіть у Д3 (Система експозаміру камери використовує 2016-піксельну RGB-матрицю)
Як тільки з'явиться одразу куплю. Матриця власного виробництва, центральний багатоточковий автофокус 39 точок, автофокус при зйомці відео і абсолютно новий сенсор. Ось чудовий блог, де все описано: http://photokaravan.com/Blogs/Mymr/210 Супер Немає bobitto: щойно купив(ла) Nikon D7000 kit 18-55 рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 104 відгуків
ще 10 відгуків
Владимир
23 грудня 2011, 16:26
Какой объектив к d7000 лучший (светосила, четкость, резкость) на свадьбе? #
Показано 3 із 18 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Nikon вирішив закріпити покоління DSLR камер на ринку, випустивши відповідну камеру, яка складе гідну конкуренцію Canon 7D. Назвати принципово інноваційним фотоапаратом D7000 — не можна, оскільки це, швидше за все, оновлений D90 з широким функціоналом і можливістю зйомки HD-відео і щось, що трохи не дотянулося до професіонала D300s.
Камера Nikon D7000 DSLR — спрямована на серйозного фотографа-любителя, яка пропонує повний пакет налаштувань для творчої фотографії.
Камера:
Камера оснащена новою, спеціально розробленою 16-бітною CMOS матрицею DX-формату з 16.2 ефективними мегапікселями, яка дає змогу робити знімки з максимальною роздільною здатністю 4928x3264 Px. Тепер чутливість сенсора становить 100-6400 IS0 з можливістю підвищення до неймовірних 25600 IS0.
Також конструктори Nikon нагородили її потужним процесором EXPEED 2 з технологією точної обробки деталей, яка забезпечує високу деталізацію і різкість знімків. Завдяки цій потужності, камера шустро працює з 39-точковим TTL автофокусуванням (з них 9 хрестових точок). Відповідно, скорострільність апарата тепер на дуже гідному рівні, що становить 6 кадрів за секунду.
Відео:
Новий потужний процесор дає змогу не тільки якісно й швидко обробляти знімки, але підтримує можливість знімати відео у форматі Full HD 1080p (1920x1080 пікселів) при 60 кадр/с із застосуванням AF-F режиму безперервного фокусування камери. Відеопакети записуються в стислому форматі MPEG4 H.264. Водночас, конструктори Nikon обладнали апарат mini-HDMI портом для синхронізації його із зовнішніми джерелами відображення. Також у наявності є порт під аудіовихід для супроводу звукової стереодоріжки. Мінусом тут можна відзначити — обмеження відеозапису часом на 20 хвилин. Для збереження відзнятого матеріалу Nikon D7000 підтримує формат карт пам'яті SD, SDHC і останнє покоління карт SDXC. Апарат має 2 паралельні роз'єми під 2 карти. Nikon D7000 DSLR має відмінний набір вбудованих можливостей для редагування фото/відео пакетів.
Дисплей:
Фотоапарат має 3-дюймовий LCD-монітор з роздільною здатністю 921 000 точок , який був успадкований від D90 і D300s. Кут огляду становить до 170 градусів, водночас фотографу зручно перевіряти різкість знімків за збільшення 1:1 чи вище. Видошукач камери пентапризмового типу з 0.94х збільшенням і 100% покриттям кадру.
Модификації Nikon D7000
Ціни на Nikon D7000 |
---|---|---|---|---|
Nikon D7000 kit 18-55 | від 22 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Nikon D7000 kit 18-105 | від 28 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Nikon D7000 kit 18-140 | від 34 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Nikon D7000 body | від 19 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
був момент тільки д 90 потестити і порівняти
але я задоволений на всі 100%
до речі я вже писав відгук з ніком vlad-video
а тепер уже й собі купив