Лазерний нівелір Nivel System CL4D-B
Відео 2Фото 6 |
Nivel System CL4D-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivel System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivel System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nivel System CL4D-B
Усі ціни 13 →Nivel System Laser Budowlany 4-Płaszczyznowy Niebieski Cl4D-B | 26 360 грн. |
Nivel System Laser Liniowy (CL4DB) | 29 438 грн. |
Nivel System Laser Budowlany 4-Płaszczyznowy Niebieski Cl4D-B | 27 678 грн. |
Nivel Zestaw Laser Krzyżowy Cl4D-B + Tyczka Rozporowa Lp-33 + Czujnik Cls- | 30 040 грн. |
Nivel System Cl4D-B + Czujnik Rd800 + Statyw Sjjm1Ex + Łata Laser. Ls24 CL | 45 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →