Лазерний нівелір Nivel System CL4D-G
Відео 1Фото 9 |
Nivel System CL4D-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivel System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivel System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nivel System CL4D-G
Усі ціни 10 →Nivel Multi - Laser Krzyżowy Cl4D-G Wiązka Zielona Bluetooth 4 Płaszczyzny | 25 600 грн. |
Nivel System Laser Liniowy CL4D-G | 29 520 грн. |
Nivel Multi - Laser Krzyżowy Cl4D-G Wiązka Zielona Bluetooth 4 Płaszczyzny | 26 880 грн. |
Nivel System Cl4D-G + Czujnik Rd800 + Statyw Sjjm1Ex + Łata Laser. Ls24 CL | 41 400 грн. |
Nivel System Cl4D-G + Czujnik Rd800 + Statyw Sjjm1Ex CL4DGSETSJJM1EXRD800 | 38 960 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →