Лазерний далекомір Bosch GLM 50 C Professional 0601072C00
Відео 17Фото 5 |
Bosch GLM 50 C Professional 0601072C00 |
|
Професійна лазерна рулетка для будівельників і архітекторів. Відрізняється високою точністю (похибка не перевищує 1.5 мм) і автономністю (до 10 тисяч вимірювань на двох батарейках ААА). Має хороший захист від пилу, вологи і ударів (витримує падіння на бетон з висоти 1 м). Може проводити вимірювання довжини в діапазоні 0.05 - 50 м і заміряти кути, виконувати різні підрахунки, зберігати в пам'яті до 30 останніх вимірювань і передавати дані на смартфон, планшет або ноутбук по Bluetooth. Лазерний далекомір Bosch GLM 50 C Professional має яскравий кольоровий дисплей, який дозволяє зчитувати показання в погано освітленому приміщенні або на яскравому сонці. Можлива стаціонарна установка пристрою (в корпусі передбачена різьблення для штатива, сам штатив відсутній). У комплекті є чохол для зберігання і перенесення приладу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLM 50 C Professional 0601072C00
Лазерный дальномер Bosch GLM 50 C Professional 0601072C00 | 5 199 грн. |
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 50 с чехлом 0601072200 | 3 299 грн. |
Далекомір лазерний Bosch GLM 50 C Professional (0601072C00) 0601072C00 | 6 199 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 50 C Professional 0601072C00 | 5 999 грн. |
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 50 C с чехлом 0601072C00 | 5 999 грн. |
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Функція вимірювання нахилу (до 360°)
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Режим розмітки