Кавоварка Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь (NICR 799)
Відео 6Фото 10 |
Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь |
|
Кавовий автомат виробництва Nivona - це кавоварка середньої цінової категорії, яка передбачає автоматичний капучинатор і зручне управління для вибору і налаштувань рецептів. До приємних бонусів приладу відноситься можливість віддаленого контролю та управління (через мобільний додаток), так що, наприклад, вибрати напій на сьогодні можна ще лежачи в ліжку, але підставити чашку для його приготування все ж таки доведеться самостійно (після попереднього промивання).
Автоматична кавоварка Nivona CafeRomatica 799 передбачає гідний набір програм, де крім еспресо та американо знайдуться інші рецепти для гурманів, включаючи лунго, каву крему, лате макіато і т.д. Практично кожен напій можна налаштувати під себе, змінюючи міцність, температуру, об'єм. Крім того, є можливість створити до 5 власних рецептур (функція My Coffee). Капучинатор отримав виносну трубку, тому роль резервуара для молока може виконувати як звичайна чашка, так і тетрапак або інша ємність. За помел відповідають металеві жорна, якісну екстракцію забезпечить помпа на 15 бар, а швидке нагрівання - проточний термоблок на 1445 Вт. З інших особливостей варто виділити покращену звукоізоляцію корпусу, а також наявність у продажу інших колірних варіацій: крім версії зі сріблястою панеллю можна знайти версію з білим фронтом або повністю чорну модель.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Nivona CafeRomatica NICR 799 офіційна гарантія 24 міс | 27 699 грн. |
Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 799 (NICR 799) CafeRomatica 799 | 32 604 грн. |
Nivona NICR799 | 29 999 грн. |
Nivona CafeRomatica 799 | 27 980 грн. |
Кавоварка Nivona CafeRomatica 799 (NICR 799) | 36 349 грн. |
0 0 0 4 |
Відмінна машинка, топ за свої гроші, варить чудову каву і капучіно в один дотик Смак кави та капучіно, ерогономіка та юзер-френдлі інтерфейс, вбудований капучинатор, дизайн, наклейка made in Switzerland - Розташування кнопки включення апарата на лівій стороні під баком з водою - більш дурне і нелогічне розташування уявити складно.
- Величезна витрата води на самообслуговування - на різні промивання машина витрачає близько 60% води, 40% - на напої - Якщо машинка вимкнена, то її неможливо розбудити з програми, що позбавляє практичного сенсу наявність блютусів. - Машинка не бачить очищення піддону у вимкненому стані |
Придбав недавно цю кавоварку і ні граму не пошкодував. Якість на найвищому рівні, працює чудово. Робить дуже смачну каву, має для цього багато різноманітних налаштувань. Придбанням залишився задоволеним. Багато налаштувань Немає Евгений Сидоров: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
Відмінна машина для офісу, хоч звикнути до управління зможуть не всі співробітники одразу. Зручні налаштування та рецепти, приготування двох чашок одночасно, регулювання міцності, нагадування про зерна, фільтрація води та ароматну каву в результаті. зрозуміле меню та ароматна кава поки не знайшли Юлія: користуюся Nivona CafeRomatica 790 менше місяця |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
- Підсвічування чашки
Модификації Nivona CafeRomatica 799
Ціни на Nivona CafeRomatica 799 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 білий | від 25 189 грн. | 19 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь | від 27 699 грн. | 15 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 795 сріблястий | від 25 080 грн. | 17 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 790 чорний | від 22 549 грн. | 79 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 791 чорний | від 22 581 грн. | 9 пропозицій |