ДБЖ nJoy Cadu 650 600 ВА (UPCMTLS665TCAAZ01B)
Відео 1Фото 4 |
nJoy Cadu 650 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити nJoy Cadu 650 600 ВА
Усі ціни 14 →nJoy nJoy Cadu 650 (UPCMTLS665TCAAZ01B), Lin.int., AVR, 2 x Schuko, USB, L | 3 349 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Cadu 650 (UPCMTLS665TCAAZ01B) | 3 349 грн. |
Njoy Cadu 650 (UPCMTLS665TCAAZ01B) | 2 992 грн. |
ИБП njoy Cadu 650 (upcmtls665tcaaz01b), Lin.int., avr, 2 x Schuko, usb, lc | 2 726 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації nJoy Cadu 650
Ціни на nJoy Cadu 650 |
---|---|---|---|---|
nJoy Cadu 650 600 ВА | від 2 726 грн. | 14 пропозицій | ||
nJoy Cadu 850 800 ВА | від 2 726 грн. | 16 пропозицій | ||
nJoy Cadu 1000 1000 ВА | від 4 699 грн. | 12 пропозицій | ||
nJoy Cadu 1500 1500 ВА | від 5 523 грн. | 15 пропозицій | ||
nJoy Cadu 2000 2000 ВА | від 6 496 грн. | 12 пропозицій |